BEZPŁATNY WYKŁAD EDUKACYJNY | 12.10.2022

Zakazana bakteria Narine - wykłąd edukacyjny w Normobarii AtmosferiQon

Rola bakterii Narine we współczesnym świecie.

Zapraszamy Was w środę 12 października o 13:00 do Normobarii AtmosferiQon (ul. Lotnicza 11/13, Warszawa Praga Południe) na wykład „Rola bakterii Narine we współczesnym świecie”. Wstęp na spotkanie jest dla Was bezpłatny.

W trakcie sesji tlenowej porozmawiamy o:

  • niesamowitych leczniczych właściwościach bakterii Narine,
  • mechanizmach związanych z działaniem probiotyków, których potencjał kliniczny przeciwko wielu chorobom jest nie do przecenienia,
  • badaniach związanych ze szczepem o nazwie Narine.

Co kryje się pod nazwą Narine? Niezwykła historia!
[…] Jest to imię wnuczki armeńskiego mikrobiologa, profesora Levona Akopovicha Erzinkyana, który jako pierwszy wyizolował ze smółki noworodka nieznany dotąd szczep bakterii probiotycznych kwasu mlekowego. W 1964 roku wraz ze swoim zespołem rozpoczął nad nim badania, a ich przełom nastąpił cztery lata później, gdy wspomniana wnuczka zachorowała i trafiła do szpitala. Gdy lekarzy byli bezradni wobec ostrej infekcji jelitowej i dysbakteriozy, dziadek postanowił podać dziewczynce bakterie. Wyzdrowiała po kilku dniach. W kolejnych latach szczep Narine zaczął robić zawrotną karierę zdrowotną w wielu krajach bloku wschodniego – aż do samej Japonii. Produkty zawierające tę bakterię dotarły do Polski w 2018 roku. […] Księgarnia Tantis.

GDZIE:
ul. Lotnicza 11/13, Warszawa Praga Południe.

KIEDY:
13-15:00, 12 października 2022 roku.

REZERWACJA UDZIAŁU:
tel.: +48 796 50 60 70
e-mail: biuro@atmosferiqon.pl

Normobaria AtmosferiQon to innowacyjna metoda stymulacji organizmu. Normobaria AtmosferiQon to podwyższone ciśnienie do 1500 hPa i taki skład gazowy atmosfery, który jest najbardziej optymalny, a nawet zdrowotny dla wszystkich żywych organizmów. By skorzystać nie trzeba cofać się o miliardy lat, a skręcić w ulicę Lotniczą 11/13 do AtmosferiQon i przenieść się w epokę zdrowia i urody.