Zwiększ komfort oddychania

jak pozbyc sie alergii - normobaria AtmosferiQon

alergia – zdrowie w zasięgu ręki

Zwiększ komfort oddychania w okresie pylenia, wybierając naturalne sposoby walki z alergią. Świeżo skoszona trawa, kwitnące drzewa i kwiaty, trawy i chwasty uwalniają pyłki, które wywołują sezonowe alergie. W Polsce z powodu alergii cierpi ok. 15 mln osób – czekamy na Was!

Szybsza regeneracja skóry

Poprzez dotlenianie organizmu na poziomie komórkowym poprawi się mikrokrążenie i tworzenie nowych naczyń krwionośnych oraz zwiększa się rozpuszczalność tlenu w osoczu. Dzięki temu substancje odżywcze szybciej/łatwiej i w odpowiedniej ilości trafiają do komórek naszego organizmu, co pozwala zredukować kłopoty oddechowe oraz poprawia regenerację skóry. Skóra lepiej radzi sobie z wysypką, rumieniem, obrzękami i zaczerwienieniem, co jest szczególnie ważne przy AZS (atopowym zapaleniu skóry), często idącym w parze z alergią.

Sesje tlenowe w komorze normobarycznej hamują proces zakażenia ran, działając silnie antybakteryjnie. Tlenoterapia wpływa też na poprawę działania układu immunologicznego poprzez wpływ na leukocyty. Organizm staje się silniejszy i zaczyna działać sprawniej.

Terapia tlenem w walce z astmą

Terapia tlenem w podwyższonym ciśnieniu jest bardzo skuteczna w walce z astmą, egzemą i łuszczycą. Potwierdzają to badania prowadzone przez lekarzy w wielu krajach, w tym w Polsce.

Oczywiście ograniczenie czasu spędzanego na zewnątrz wiosną i latem może pomóc złagodzić objawy alergii… ale czy jest to dobre rozwiązanie?

przyjdź i sprawdź jak tlenoterapia wpływa na Twój organizm!