Łuszczyca – jak leczyć

Łuszczyca

Łuszczyca to choroba o podłożu przewlekłego stanu zapalnego. Wynika z rozregulowania się układu odpornościowego. Kiedy przychodzą okresy remisji schorzenia, warto utrzymać ten stan jak najdłużej. Dlatego trzeba dbać o odpowiednią dietę, ograniczać używki, unikać stresu. Zwalczanie czynników potęgujących objawy schorzenia pozwoli ograniczyć jej rozwój.

Mimo, że łuszczyca jest nieuleczalna, w literaturze naukowej opisano liczne przypadki całkowitego wyleczenia z łuszczycy za pomocą tlenoterapii. Terapia tlenowa w Normobarii AtmosferiQon działa przeciwzapalnie, więc jest skuteczną metodą leczenia łuszczycy.

Skuteczność jest tak wysoka, że w 2013 roku Europejski Komitet Medycyny Hiperbarycznej oficjalnie zatwierdził tlenoterapię w leczeniu choroby łuszczycowej. Jeśli dotyczy Cię ten problem, drogi Czytelniku, to rozwiązanie istnieje. Przyjemne rozwiązanie! Pobyt w komorze normobarycznej. Jest to doświadczenie niezwykle przyjemne. Wchodzisz w atmosferę, w której organizm czuje się najlepiej, w której dostaje to, czego mu tak bardzo brakuje – mieszanki tlenu, wodoru i dwutlenku węgla.

 

normobaria wspiera LECZENIE ŁUSZCZYCY.

Do głównych zalet stosowania normobarii w przypadku profilaktyki i leczenia niektórych objawów wywołanych przez łuszczyce zaliczamy:

– tworzenie nowych naczynek krwionośnych,

– usprawnianie przepływu krwi oraz substancji mineralnych,

– znaczną poprawę ukrwienia tkanek w całym organizmie,

– działanie przeciwzapalnie,

– wzrost ilości komórek macierzystych, czyli szybszą i efektywną regenerację tkanek uszkodzonych.

 

Dzięki normobarii można nie tylko złagodzić objawy łuszczycy i znacznie wydłużyć okres remisji, ale także dotlenienie pozytywnie wpływa na nasz stan psychiczny, motywację i ogólne samopoczucie.