Normobaria a życie seksualne

obnizone-libido-problemy-z-potencja-afrodyzjak-normobaria-warszawa

Wpływ normobarii na życie seksualne

Krew bogata w tlen jest bardzo ważnym elementem życia seksualnego kobiet i mężczyzn. Tym, co wyróżnia terapię tlenem wśród innych metod leczenia, jest jej naturalny wpływ na organizm. W normobarii tlen podawany jest pod ciśnieniem około 1500 hPa (większym niż atmosferyczne), co sprawia, że do krwi trafiają jego większe ilości. Co za tym idzie, nasze narządy wewnętrzne stają się lepiej ukrwione.

Obniżenie libido u kobiet

Liczne opracowania naukowe wykazują, że nawet u 9-43% kobiet w różnym wieku występują zaburzenia seksualne. Z raportów socjoseksuologicznych wynika, że w wieku pomenopauzalnym obniżenie libido dotyczy 94% kobiet, natomiast utrata satysfakcji z kontaktów intymnych dotyczy aż 99% badanych. Zabiegi w komorze normobarycznej bardzo ten stan poprawiają.

Dlaczego dotlenienie w normobarii tak działa? U kobiet powoduje prawidłową proporcję w hormonach, szczególnie w proporcjach hormonów estrogenów do antrogenów, co bardzo mocno wzmaga ochotę na seks – mowi Dr. Arendarczyk. Normobaria również bardzo silnie osłabia napięcie, w związku z czym kobiety stają sie bardziej odprężone, mają dużo większy potencjał relaksu, w związku z tym zabiegi w komorze normobarycznej poprzez regulacje hormonalne, poprzez dotlenienie organizmu wpływają bardzo mocno na wzrost libido.

Zaburzenie erekcji u mężczyzn

Problem impotencji i zaburzeń erekcji dotyka od 15% do 34% mężczyzn do 70 roku życia. I zaburzenia wzwodu nie są „przypadłością starszych panów” jak przyzwyczailiśmy się myśleć. Jest to dość powszechny problem, który może znacząco obniżać jakość życia.

Zaburzenia wzwodu nie są samodzielną ”chorobą erekcyjną ”, lecz najczęściej stanowią jeden z możliwych objawów bardzo wielu różnych chorób, zwłaszcza chorób układu krążenia. Bez sprawnych i drożnych naczyń tętniczych nie ma mowy o pełnej erekcji – pisze dr Andrzej Depko.

Zabiegi w komorze normobarycznej zwiększają dopływ tlenu do tkanek, także tych uszkodzonych wskutek urazów lub choroby oraz niwelują skutki nieprawidłowego funkcjonowania układu krążenia. Wzbogacając krew w tlen, poprawiasz układ krążenia i jednocześnie – jakość Twojego życia seksualnego.

Nasycenie tlenem, poprawa funkcjonowania tkanek za pomocą molekularnego wodoru powoduje, i to jest badane naukowo, że poziom czynnika Beta 1 spada, wzrasta poziom prostoglandyny E1, co bardzo mocno wpływa na wydłużenie i jakość erekcji, co jest bardzo ważnym czynnikiem psychiki i zdrowia. Zabiegi w normobarii powodują, że jakość życia seksualnego wzrasta nawet u osób, które po zabiegach prostaty tracą możliwości seksualne – mówi w swoim wywiadzie dr Arendarczyk.

Źródło: https://zdrowie.pap.pl/piorem-eksperta/intymnosc/erekcja-co-kazdy-facet-wiedziec-powinien
https://www.facebook.com/watch/?v=1652122571843575

przyjdź i sprawdź jak tlenoterapia wpływa na Twój organizm!