Budowa komory normobarycznej

Komora normobaryczna to innowacyjna metoda, która wspomaga zdrowie, kondycję fizyczną, a także wpływa pozytywnie na dobre samopoczucie. Komora jest w pełni bezpieczna dla zdrowia osób dorosłych i dzieci. Normobaria to sprawdzona inwestycja oraz skuteczny i szybki sposób na zdrowie Twoje, Twoich bliskich i Twoich przyszłych Klientów.

Zobacz opinie a przekonasz się, jakie możliwości prozdrowotne posiada komora normobaryczna.

normobaria i jej wpływ na zdrowie

1500 hpa wyższe ciśnienie

Procesy regeneracji zachodzą o wiele szybciej w wyższym ciśnieniu, wtedy tkanki skuteczniej wykorzystują docierający do nich tlen. Ponadto, systematyczne przebywanie w podwyższonym ciśnieniu powoduje wzrost ilości komórek macierzystych

40% tlenu

Nawet do 100% więcej tlenu! Ilość tlenu w powietrzu normobarii skutkuje rozszerzaniem się oskrzeli i
doskonałym dotlenieniem Twojego organizmu.

1-2,5% dwutlenku węgla

Pełni on ważną rolę podczas transportu tlenu do komórek i krwiobiegu. Niedobór CO2 znacząco obniża skuteczność dotlenienia wszystkich komórek, dlatego tak ważne jest, aby dostarczyć organizmowi jego optymalną ilość.

0,5% wodoru

Zwiększona obecność wodoru w komorze hamuje procesy starzenia oraz wywołuje
regenerację nabłonków i produkcję kolagenu. Twoja skóra będzie młoda i piękna!

Indywidualny projekt

Na specjalne zamówienie, jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wykonać dla Ciebie taką komorę. Budowa komory normobarycznej to wielomiesięczny i technicznie złożony proces – skorzystaj z naszego doświadczenia i zaoszczędź swój czas! Oferujemy Wam budowę komory i adaptację dowolnego pomieszczenia w obiektach np. hotele, sanatoria lub domy prywatne.

Na poniższych zdjęciach, możecie zobaczyć przykładowy projekt komory normobarycznej, proces budowy normobarii oraz gotowe pomieszczenia wybudowane przez nas.

Chcesz wybudować własną komorę?

Zapraszamy do kontaktu!

tel: +48 607 914 204 – Krzysztof
tel.: +48 501 625 329 – Piotr
tel.: +48 513 800 888 – Daniel

Wszystkie nasze komory posiadają deklaracje zgodności CE.