Budowa komory normobarycznej

Komora normobaryczna to innowacyjna metoda, która wspomaga zdrowie, kondycję fizyczną, a także wpływa pozytywnie na dobre samopoczucie. Komora jest w pełni bezpieczna dla zdrowia osób dorosłych i dzieci. Normobaria to sprawdzona inwestycja oraz skuteczny i szybki sposób na zdrowie Twoje, Twoich bliskich i Twoich przyszłych Klientów.

Zobacz opinie a przekonasz się, jakie możliwości prozdrowotne posiada komora normobaryczna.

normobaria i jej wpływ na zdrowie

1500 hpa wyższe ciśnienie

Procesy regeneracji zachodzą o wiele szybciej w wyższym ciśnieniu, wtedy tkanki skuteczniej wykorzystują docierający do nich tlen. Ponadto, systematyczne przebywanie w podwyższonym ciśnieniu powoduje wzrost ilości komórek macierzystych

40% tlenu

Nawet do 100% więcej tlenu! Ilość tlenu w powietrzu normobarii skutkuje rozszerzaniem się oskrzeli i
doskonałym dotlenieniem Twojego organizmu.

1-2,5% dwutlenku węgla

Pełni on ważną rolę podczas transportu tlenu do komórek i krwiobiegu. Niedobór CO2 znacząco obniża skuteczność dotlenienia wszystkich komórek, dlatego tak ważne jest, aby dostarczyć organizmowi jego optymalną ilość.

0,5% cząsteczkowego wodoru

Zwiększona obecność wodoru w komorze hamuje procesy starzenia oraz wywołuje
regenerację nabłonków i produkcję kolagenu. Twoja skóra będzie młoda i piękna!

Indywidualny projekt

Na specjalne zamówienie, jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wykonać dla Was taką komorę. Budowa komory normobarycznej to wielomiesięczny i technicznie złożony proces. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zaoszczędź swój czas! Oferujemy Wam budowę komory i adaptację dowolnego pomieszczenia w obiektach np. hotele, sanatoria lub domy prywatne.

Na poniższych zdjęciach, możecie zobaczyć przykładowy projekt komory normobarycznej, proces budowy normobarii oraz gotowe pomieszczenia.

Chcesz wybudować własną komorę?

 

Zapraszamy do kontaktu:
tel: +48 607 914 204 – Krzysztof Kępka,
tel.: +48 501 625 329 – Piotr Mazurczak

 

Wszystkie nasze komory posiadają deklaracje zgodności CE.