CELINA CHACIŃSKA W NORMOBARII – SZKOLENIE „ZYWIENIE OPTYMALNE”, 04.03.2020

14 III 2020 ŻYWIENIE OPTYMALNE – SZKOLENIE PROWADZI CELINA CHACIŃSKA

14 III 2020 Żywienie Optymalne – szkolenie prowadzi Celina Chacińska

Zapraszamy na szkolenie z zakresu prawidłowego stosowania Żywienia Optymalnego doktora Jana Kwaśniewskiego oraz diety ketogenicznej, połączone z pobytem w Normobarii w godzinach od 13.00 do 17.00 w Warszawie, na ul. Lotnicza 11/13.

Koszt to 230 zł, w tym: szkolenie, materiały dydaktyczne, książka „Świadome Odżywianie” lub „Dieta Ketogeniczna”, prowadzenie indywidualne dietetyczne, czterogodzinny pobyt w Normobaria24h.pl.

Konieczna rezerwacja miejsca i przedpłata.
Prosimy o kontakt w celu wpisania na listę uczestników i przekazania instrukcji dotyczącej przedpłaty.

Wydarzenie będzie trwało 4 godziny – od 13:00 do 17:00

Konieczna rezerwacja

796 506 070.

Jeśli chcesz mieć pewność skorzystania z wydarzenia!
Zapraszamy 5-10 minut wcześniej!

Prowadząca:
Celina Chacińska, jest doradcą Żywienia Optymalnego – dyplom nr 292 podpisany przez dr Jana Kwaśniewskiego. Swoim doświadczeniem dzieli się z innymi: organizuje spotkania Optymalnych, szkolenia i konsultacje z zakresu prawidłowego stosowania Żywienia Optymalnego w Polanicy-Zdrój, turnusy , Zjazdy Optymalnych oraz prowadzi konferencje w Polsce i na świecie.

Rozumie potrzeby innych, gdyż sama przechodziła przez wiele niedomagań: niedowidzenie, bielactwo, nadciśnienie, miażdżyca, problemy hormonalne, odrastające guzy, torbiele, cysty, problemy jelitowe, bóle kręgosłupa, 7 operacji, przewlekłe zmęczenie oraz wiele innych dolegliwości.

Dzięki zastosowaniu wiedzy doktora Kwaśniewskiego w 2011 roku uzdrowiła siebie w krótkim czasie.

Zaskakujące było dla niej to, że tak prosta metoda jak żywienie może być aż tak skuteczne. Gdy zastosujemy najprostsze z prostego organizm sam się zregeneruje i dojdzie do samo uzdrowienia w myśl zasady „Po pierwsze nie szkodzić”.

Teraz gdy odzyskała zdrowie, nie potrafi milczeć, bo wie, że prawda jaką dał nam Mistrz Jan Kwaśniewski zmienia oblicze ziemi…Tej Ziemi.