CELINA CHACIŃSKA W NORMOBARII – SZKOLENIE „ZYWIENIE OPTYMALNE”, 04.03.2020

14 III 2020 ŻYWIENIE OPTYMALNE – SZKOLENIE PROWADZI CELINA CHACIŃSKA

14 III 2020 Żywienie Optymalne – szkolenie prowadzi Celina Chacińska

Zapraszamy na szkolenie z zakresu prawidłowego stosowania Żywienia Optymalnego doktora Jana Kwaśniewskiego oraz diety ketogenicznej, połączone z pobytem w Normobarii w godzinach od 13.00 do 17.00 w Warszawie, na ul. Lotnicza 11/13.

Koszt to 230 zł, w tym: szkolenie, materiały dydaktyczne, książka „Świadome Odżywianie” lub „Dieta Ketogeniczna”, prowadzenie indywidualne dietetyczne, czterogodzinny pobyt w Normobaria24h.pl.

Konieczna rezerwacja miejsca i przedpłata.
Prosimy o kontakt w celu wpisania na listę uczestników i przekazania instrukcji dotyczącej przedpłaty.

Wydarzenie będzie trwało 4 godziny – od 13:00 do 17:00

Konieczna rezerwacja

796 506 070.

Jeśli chcesz mieć pewność skorzystania z wydarzenia!
Zapraszamy 5-10 minut wcześniej!

Prowadząca:
Celina Chacińska, jest doradcą Żywienia Optymalnego – dyplom nr 292 podpisany przez dr Jana Kwaśniewskiego. Swoim doświadczeniem dzieli się z innymi: organizuje spotkania Optymalnych, szkolenia i konsultacje z zakresu prawidłowego stosowania Żywienia Optymalnego w Polanicy-Zdrój, turnusy , Zjazdy Optymalnych oraz prowadzi konferencje w Polsce i na świecie.

Rozumie potrzeby innych, gdyż sama przechodziła przez wiele niedomagań: niedowidzenie, bielactwo, nadciśnienie, miażdżyca, problemy hormonalne, odrastające guzy, torbiele, cysty, problemy jelitowe, bóle kręgosłupa, 7 operacji, przewlekłe zmęczenie oraz wiele innych dolegliwości.

Dzięki zastosowaniu wiedzy doktora Kwaśniewskiego w 2011 roku uzdrowiła siebie w krótkim czasie.

Zaskakujące było dla niej to, że tak prosta metoda jak żywienie może być aż tak skuteczne. Gdy zastosujemy najprostsze z prostego organizm sam się zregeneruje i dojdzie do samo uzdrowienia w myśl zasady „Po pierwsze nie szkodzić”.

Teraz gdy odzyskała zdrowie, nie potrafi milczeć, bo wie, że prawda jaką dał nam Mistrz Jan Kwaśniewski zmienia oblicze ziemi…Tej Ziemi.

NASZE LOKALIZACJE

Zobacz gdzie jesteśmy i wybierz normobarię, która lokalizacyjnie Ci najbardziej odpowiada!

PARTNERZY

Red-OX

ionizacja - komora normobaryczna

Naturopata
Jacek Wikarski

Akademia  Długowieczności

Hydrokolonoterapia łódź

Armoya

Klub karate
UKS BUDO