CZYSTA I ZDROWA ATMOSFERA W KOMORZE NORMOBARYCZNEJ

Czysta zdrowa atmosfera w komorze normobarycznej poprzez zastosowanie:

  • Lamp bakteriobójczych – przepływowych
  • Jonizacja powierza – szczotki węglowe/EMISJA JONÓW NA cm³: do 150 mln
  • Dezynfekcja komory srebrem
  • Stosowanie Nano Silver Technology – Nanotechnologia w czyścikach
  • Płyny do dezynfekcji rąk

SZCZEGÓŁY:

  • Lampy bakteriobójcze są niewątpliwie najbardziej efektywnymi urządzeniami do dezynfekcji powietrza. Ich zadaniem jest dezynfekcja powietrza i pomieszczeń, by możliwe było podniesienie i utrzymanie poziomu czystości mikrobiologicznej pomieszczeń. Umieszczone w naszej komorze lampy bakteriobójcze emitują promieniowanie ultrafioletowe, które skutecznie niszczą wszelkiego typu bakterie, wirusy, pleśnie i grzyby i inne drobnoustroje, a przy tym nie powodują skażenia chemicznego i eliminują konieczność stosowania innych środków chemicznych.
  • Jonizacja powierza – nasze urządzenia w postaci jonizatorów czy generatora plazmy generują do powietrza olbrzymią i stabilną dawkę prozdrowotnych jonów ujemnych tzw. „witamin powietrza”. Terapia jonami ujemnymi prowadzi w sposób bezpośredni do wzmocnienia układu immunologicznego i żywotności komórek. Każda osoba wchodząca do naszej komory, automatycznie korzysta ze środowiska, w którym dzięki specyficznej – identycznej z naturalną „polaryzacją” powietrza, jony oddziałują na wszystkie zdrowe komórki pozytywnie – zwiększając ich siły regeneracyjne, oczyszczające i zdolności do wchłaniania i przyswajania substancji odżywczych, pierwiastków, mikroelementów, minerałów i witamin. Na każdą chorą komórkę, taką jak nowotworowa, bakteryjna, wirusowa, czy alergizująca, jony ujemne działają w taki sposób, ze ich powierzchnia zostaje naładowana – oblepiona klastrami jonów ujemnych, które neutralizują jej zdolność do funkcjonowania i czynienia szkód w naszym organizmie. Dzięki systemowi jonizacji oddychamy naprawdę czystym powietrzem bez grzybów, wirusów, pleśni i patogenów.
  • Dezynfekcja komory srebrem – srebro to produkt do użytku powszechnego zwalczający wszelkiego rodzaju patogeny, bakterie, grzyby, drożdże i pleśnie – działa bakteriobójczo i grzybobójczo. Zastosowanie: do dezynfekcji wody przeznaczonej do spożycia dla ludzi, do dezynfekcji urządzeń, kontenerów, przyborów kuchennych, powierzchni użytkowych, do dezynfekcji ścian i podłóg w obiektach prywatnych, publicznych i przemysłowych oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej, do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli, do dezynfekcji wody w basenach kąpielowych w obiektach: hotelowych, wypoczynkowych, wczasowych, odnowy biologicznej, bazach fitness i w basenach do użytku prywatnego, do dezynfekcji i odgrzybiania systemów klimatyzacyjnych, do dezynfekcji przedmiotów poprzez zanurzenie, niszczenie pleśni na powierzchniach i przedmiotach.
  • Stosowanie Nano Silver Technology – nanotechnologia w cześnikach. Nadzwyczajna skuteczność czyszczenia mikrobiologicznego oraz brak ubocznych skutków stosowania (np. alergie), to podstawowe zalety naszych czyścików. Używanie czyścików wzbogaconych drobinkami nanosrebra powoduje skuteczne zniszczenie kilkuset rodzajów patogennych bakterii i wirusów, znakomicie podnosząc efektywność osłonową bariery immunologicznej organizmu człowieka. Czyściki Raypath zapewniają niemal 100% antyseptyczność.
  • Płyny do dezynfekcji rąk – preparat do higienicznej dezynfekcji rąk znajduje się w każdym naszym pomieszczeniu.