DOROTA DELĄG „TRIKI AKTORSKIE, JAK PRZEMAWIAĆ BEZ STRESU”| 14.04.2024

Jak przemawiać publicznie bez stresu - WARSZTAT Dorota Deląg w Normobarii AtmosferiQon, Warszawa

Zapraszamy na autorski warsztat z Dorotą Deląg, aktorką, dziennikarką i trenerką. Warsztat odbywa się 14 kwietnia w Normobarii AtmosferiQon (ul. Lotnicza 11/13, Warszawa Praga Południe. Specjalnie dla Was, Dorota Deląg poprowadzi warsztat, oparty na technikach aktorskich i prezentacyjnych.

Wystąpienia publiczne to nie tylko wystąpienia ze sceny – mówi Dorota Deląg. Występujemy codziennie. Jeżeli zdamy sobie sprawę jak często wykonujemy autoprezentację przed klientami, osobami z zespołu, jeśli uświadomimy sobie, że używamy tego narzędzia non stop to docenimy jego moc. Jeśli w stu procentach wyrażasz zgodę na podzielenie się z innymi swoim potencjałem to pewność siebie uskrzydli nie tylko Ciebie, ale dla innych stanie się inspiracją.

  • Chcesz być świadomym, odważnym kreatywnym mówcą kontrolującym swój występ publiczny?
  • Chcesz poznać swój potencjał twórczy?
  • Chcesz nawiązać kontakt z publicznością, tak aby Twój komunikat dotarł z odpowiednim przesłaniem?
  • Chcesz występować bez tremy?
  • Chcesz być wiarygodny i przekonywujący?

Jeśli tak, dołącz do warsztatu, który poprowadzi dla nas Dorota Deląg!

PROWADZĄCA:

Dorota Deląg – trener, mówca inspirujący z zamiłowania. Aktorka z wykształcenia, dziennikarka z doświadczenia. Od ponad 22 lat jest czynnie związana z Wystąpieniami Publicznymi i Autoprezentacją. Warsztaty, które prowadzi oparte są na technikach opracowanych przez Konstantina Stanisławskiego oraz Lee Strasberga – twórcy technik, które do tej pory są podstawą edukacji w Szkołach Filmowych i Teatralnych na całym świecie. Ukończyła PWST we Wrocławiu. Realizuje również warsztaty z coachingu i zarządzania.

Zapraszamy SERDECZNIE!!!
To unikatowa możliwość uczyć się od najlepszych.

KIEDY: 17-19:00, niedziela, 14 kwietnia 2024 roku.
GDZIE:
Normobaria ul. Lotnicza 11/13, Warszawa Praga Południe.

OPŁATA: wejściówką na warsztat Doroty Deląg jest wniesienie dwóch opłat. Opłata udziału w wykładzie to 100 zł. Opłata za pobyt w komorze normobarycznej to: osoba dorosła – 90 zł, Junior/Senior – 70 zł. Można także wykorzystać sesję z karnetu, jeżeli go macie lub nabędziecie.

ZAPISY: 796 50 60 70

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy obowiązkowe!