GŁAGOLICA – KWESTIA WYBORU | SPOTKANIE ODBYWA SIĘ 28.08.2022

glagolica kwestia wyboru - normobaria AtmosferiQon - normobaria Warszawa.2

Kochani, zapraszamy Was na drugie cykliczne spotkanie z głagolicą, normobarią i ogólnie i szczególnie pojętą wolnością i samostanowieniem. Spotkanie odbywa się w Normobarii AtmosferiQon w niedzielę 28 sierpnia w godz. 15-17:00 i poprowadzi go dla Was Rafał Borowski.

Kilka słów od Prowadzącego:
Po raz kolejny zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu, które przybliży Wam czym jest Głagolica i dlaczego warto ją stosować. Czym jest prawo naturalne i dlaczego warto o nim wiedzieć. W jaki sposób zorganizować sobie życie aby stać się wolnym człowiekiem i to wolnym w każdym tego słowa znaczeniu. Gdyby zaś żaden z poruszanych tematów nie przypadł Wam do gustu (w co szczerze wątpimy) to i tak ze spotkania w normobarii wyniesiecie dwie rzeczy: lepsze zdrowie i czerwony długopis.

CZYM JEST GŁAGOLICA I CO DAJE PISANIE GŁAGOLICĄ:

Głagolica to najstarszy alfabet ludów Słowiańskich połączony z Gwiazdozbiorami. Oprócz wiedzy i przyjemności, daje nam synchronizację półkul mózgowych, koordynację sensomotoryczną (można pisać obu rękami), zmianę pola morfogenetycznego, pozytywne wibracje.

CZYM JEST NORMOBARIA I JAKIE DAJE KORZYŚCI:

Normobaria to przełomowa metoda stymulacji organizmu polegająca na przebywaniu w atmosferze o podwyższonym ciśnieniu (1500 hPa) przy zoptymalizowaniu zawartości tlenu i dwutlenku węgla oraz w obecności najdoskonalszego znanego przeciwutleniacza – wodoru cząsteczkowego.
W komorze normobarycznej:

  • przywrócisz zdrowie,
  • a tym samym zadbasz o jakość życia,
  • uzyskasz więcej energii oraz wzrost wydajności fizycznej i umysłowej,
  • pozbędziesz się schorzeń.

Wyższe ciśnienie i skład powietrza normobarii działają wspierająco na procesy zachodzące w ciele w trakcie różnych zabiegów, warsztatów i spotkań oferowanych przez naszych terapeutów i prowadzących.

Normobaria czynna dla Was codziennie, 7 dni w tygodniu, w godzinach 9:00-21:00. Jest możliwość wykupienia pakietów.

100% naszych Klientów potwierdza skuteczność terapii w Normobarii AtmosferiQon.

AKTUALNE PROMOCJE:

GDZIE:

  • ul. Lotnicza 11/13, Warszawa Praga, tel.: 796-506-070

REZERWACJA:
tel.: +48 796 50 60 70
e-mail: biuro@atmosferiqon.pl