Normobarie w Warszawie

Rezerwuj wizyty online 24/7

Wszystko się udało - brawo Ty!

A teraz pora na przywrócenie organizmu do stanu równowagi. Zasada mówi, że regeneracja powinna trwać 1 dzień na każde 2 kilometry pokonane na zawodach. Nie znaczy to, że na tygodnie masz zamknąć buty biegowe w szafie, ale masz zadbać o odnowę organizmu po mocnym wysiłku. Pomyśl teraz o regeneracji: pij dużo wody, uzupełnij stracone kalorie, dostarcz komórkom niezbędny im tlen. Twoim celem po zawodach powinno być przede wszystkim rozluźnienie i regeneracja mięśni.

JAK DOBRZE SIĘ ZREGENEROWAĆ?

Aby uśmierzyć bóle mięśni, leczyć skurcze, pozbyć się toksyn po piekielnych trasach Runmageddon 2022, trzeba zadbać o przepływ krwi – ruszaj się, angażując całe ciało oraz skorzystaj z terapii Bemer (terapia poprawiająca mikrokrążenie) – dostępna w komorze normobarycznej 24/7 (lokalizacja: ul. Lotnicza 11/13, Warszawa)

KIEDY MOGĘ WRÓCIĆ DO TRENINGÓW?

Normalnie, aby wrócić do formy i znów poczuć się dobrze na trasach w terenie, możesz potrzebować od tygodnia do 10 dni. Dzięki głębokiemu dotlenieniu w normobarii już po 1-2 sesjoch tlenowych Twój organizm będzie gotowy do nowych wyzwań. To również dobry moment, aby zaplanować kolejne zawody. Jakie będzie Twoje następne wyzwanie?

Uwaga! Jeśli nie zadbasz o regenerację i rozluźnienie mięśni oraz przesadzisz z wysiłkiem, możesz doprowadzić do kontuzji lub stracić siłę i kondycję. Pamiętaj – regeneracja jest ważniejsza od treningu!

rezerwuj wizytę online

Dzięki systemowi Booksy rezerwacja wizyt w normobaria Warszawa jest szybka, prosta i przyjemna. Kliknij w lokalizację, która Ci najbardziej odpowiada i wybierz termin dla siebie.

Warszawa Praga

Warszawa Białołęka

Warszawa Wilanów