RELAKSACYJNA SESJA DŹWIĘKOWA | 22.01.2023

Masaz-dzwiekiem-koncert-gongow-i-mis-z-Judyta-Grabowska-Normobaria-AtmosferiQon-Warszawa

Kochani, zapraszamy do Normobarii AtmosferiQon na relaksacyjną sesję dźwiękową z okazji Chińskiego Nowego Roku. Według tradycji dźwięki mają moc leczniczą i również uważa się, że ochronną, a to, czym wypełnimy pierwszy dzień roku, ma szansę zostać z nami do jego końca. Spotkanie odbywa się w Normobarii AtmosferiQon w niedzielę 22 stycznia w godz. 17-19:00 i poprowadzi go dla nas Judyta Grabowska-Rasek.

PROWADZĄCA:

Judyta Grabowska-Rasek, pianistka i nauczycielka muzyki. W świecie dźwięków porusza się od najmłodszych lat. Jest certyfikowanym praktykiem masażu dźwiękiem wg metody Petera Hess’a, absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie (fortepian) oraz kulturoznawstwa (UW). Jako freelancerka pracuje z dziećmi i dorosłymi, wprowadzając przyjemność muzykowania do codziennego rytuału dnia (Fundacja Przyjaciół Sztuk AUREA PORTA, Across Music Foundation). Judyta praktykuje formy medytacji w ruchu (TAI CHI), z energią (qigong) oraz z dźwiękiem.

KILKA SŁÓW O KONCERCIE OD PROWADZĄCEJ:

Zapraszam Was do zanurzenia się w dźwiękach mis, gongu, liry kryształowej i rurowych dzwonów planetarnych. Fale dźwiękowe rozchodzą się w ciele, wprawiając komórki naszego organizmu w drgania, co łagodzi napięcia i wprowadza w stan głębokiego odprężenia. Badania naukowe wykazały, iż kąpiel w dźwiękach może przyczynić się do obniżenia ciśnienia i tętna, wpływa kojąco na system nerwowy. Skutki dudnień różnicowych (w których mózg przenosi odbieraną przez ucho różnicę herców między tonami) wprowadzają mózg w stany medytacyjne (fale alfa i theta).

CZYM JEST NORMOBARIA I JAKIE DAJE KORZYŚCI:

Normobaria to przełomowa metoda stymulacji organizmu polegająca na przebywaniu w atmosferze o podwyższonym ciśnieniu (1500 hPa) przy zoptymalizowaniu zawartości tlenu i dwutlenku węgla oraz w obecności najdoskonalszego znanego przeciwutleniacza – wodoru cząsteczkowego.
W komorze normobarycznej:

 • przywrócisz zdrowie,
 • a tym samym zadbasz o jakość życia,
 • uzyskasz więcej energii oraz wzrost wydajności fizycznej i umysłowej,
 • pozbędziesz się schorzeń.

Wyższe ciśnienie i skład powietrza normobarii działają wspierająco na procesy zachodzące w ciele w trakcie różnych zabiegów, warsztatów i spotkań oferowanych przez naszych terapeutów i prowadzących.

Normobaria czynna dla Was codziennie, 7 dni w tygodniu, w godzinach 9:00-21:00. Jest możliwość wykupienia pakietów.

100% naszych Klientów potwierdza skuteczność terapii w Normobarii AtmosferiQon.

AKTUALNE PROMOCJE:

 • Dzieci do 6 r.ż. oraz dzieci z chorobami immunologicznymi do 18 r.ż. wchodzą do normobarii za darmo. Zawsze.
 • W dniu urodzin sesją w normobarii GRATIS. Oferta ważna do odwołania.
 • Dla Gości, którzy jeszcze nigdy u nas nie byli, sesja za jedynie 20 zł. Oferta ważna do odwołania.

GDZIE:
Normobaria AtmosferiQon, ul. Lotnicza 11/13, Warszawa Praga

CENA:
Opłata za koncert to wolne datki do skarbonki artystki. Do tego należy doliczyć opłatę za pobyt w normobarii:

 • osoba dorosła: 90 zł,
 • Junior/Senior: 70 zł.
  Można także wykorzystać sesję z karnetu.

REZERWACJA OBOWIĄZKOWA:
tel.: +48 796 50 60 70
e-mail: biuro@atmosferiqon.pl