ROZWIĄZANIA SCHORZEŃ CYWILIZACYJNYCH – SPOTKANIE EDUKACYJNE Z ANNĄ KOBYLIŃSKĄ | 17.03.2023

Medycyna holistyczna w Normobarii AtmosferiQon, Warszawa. Konsultacje mgr farmacji Anną Kobylińską

Zapraszamy Was serdecznie do Normobarii AtmosferiQon na wykład edukacyjny „Rozwiązania schorzeń cywilizacyjnych”, który poprowadzi dla nas mgr. farm. Anna Kobylińska. Skorzystajcie z ogromnej wiedzy Anny Kobylińskiej z zakresu medycyny holistycznej, dietetyki, właściwej naturalnej profilaktyki naszego cennego zdrowia.

Oferujemy Wam bezpłatny udział w wydarzeniu. Wejściówką na wykład jest wniesienie opłaty za pobyt w komorze normobarycznej.

PROWADZĄCA:

Anna Kobylińska, Magister farmacji, specjalista do spraw opieki farmaceutycznej, naturopata, dietetyk medycyny tradycyjnej oraz medycyny Św. Hildegardy, analityk kliniczny. autorka projektu Zrozumieć Zdrowie. Podstawową specjalizacją są konsultacje dotyczące problemów autoimmunologicznych i wszelkich chorób cywilizacyjnych. Wykładowca. Dwukrotnie została wyróżniona najwyższą nagrodą płynącą z serc Pacjentów – Aniołem Farmacji 2013 oraz 2017.

Pani Magister położy szczególny nacisk na właściwą, naturalną i łatwą do zastosowania PROFILAKTYKĘ ZDROWOTNĄ. Z radością i pasją, jak zwykle to czyni, opowie o najnowocześniejszych, nieinwazyjnych możliwościach diagnostycznych naszego organizmu. Omówi możliwości pomagania w bardzo powszechnych problemach zdrowotnych ludzi współczesnych czasów.

KILKA SŁÓW OD PROWADZĄCEJ:

„Doceniam moc dotarcia spotkań w Normobarii AtmosferiQon z wiedzą Naturalnej Medycyny i doskonałych, prostych rozwiązań naturalnych – gdyż tak bardzo dużo Ludzi choruje, ma tak wiele problemów zdrowotnych, cywilizacyjnych, a tak bardzo brakuje wiedzy o tej tematyce.

Jestem medykiem, ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie – Wydział Farmaceutyczny oraz indywidualny tok studiów Bioanalizy i Badania Środowiska – Medycyna Środowiskowa, a także pochodzę z rodziny medycznej. Bliska mojemu sercu jest Medycyna Naturalna Świętej Hildegardy z Bingen,
Medycyna Tradycyjna, Mitochondrialna, Mikrokrążenia .

Często bywam w telewizji- PYTANIE NA ŚNIADANIE, Telewizja Republika, TV3, Telewizja i Radio Radom, prowadzę profil „Zrozumieć Zdrowie Anna Kobylińska” – gdyż moją misją i pasją jest dać Człowiekowi wiedzę o zdrowiu, o prostych i tanich rozwiązaniach i podzielenie się wieloletnim doświadczeniem.

Z wyrazami szacunku i wdzięcznością
Anna Kobylińska”

Zaproście swoich Bliskich, Przyjaciół, Rodzinę, gdyż wiedza, którą przekaże Pani Anna dotyczy skutecznego, naturalnego rozwiązywania powszechnych problemów zdrowotnych.

GDZIE:
Normobaria AtmosferiQon, ul. Lotnicza 11/13, Warszawa Praga

CENA:
Oferujemy Wam darmowy udział w wydarzeniu. Wejściówką na spotkanie jest opłata pobytu w komorze normobarycznej:

  • osoba dorosła: 90 zł,
  • Junior/Senior: 70 zł.
    Można także wykorzystać sesję z karnetu.

REZERWACJA OBOWIĄZKOWA:
tel.: +48 796 50 60 70

AKTUALNE PROMOCJE:

  • Dzieci do 6 r.ż. oraz dzieci z chorobami immunologicznymi do 18 r.ż. wchodzą do normobarii za darmo. Zawsze.
  • W dniu urodzin sesją w normobarii GRATIS. Oferta ważna do odwołania.
  • Dla Gości, którzy jeszcze nigdy u nas nie byli, sesja za jedynie 20 zł. Oferta dostępna po podpisaniu zgody marketingowej. Oferta nie dotyczy wydarzeń specjalnych i ważna do odwołania.