SZKOLENIE Z CELINĄ CHACIŃSKĄ. PRAWIDŁOWE STOSOWANIE ŻYWIENIA OPTZMALNEGO

19 października zapraszamy na szkolenie z zakresu prawidłowego stosowania Żywienia Optymalnego. NIESPODZIANKA – w cenie wstępu – dla każdego uczestnika KSIĄŻKA Pani Celiny! Można za 30zł dostać również drugą publikację Pani Celiny.

DODATKOWA ATRAKCJA: Grzegorz Łuczyński, fitoterapeuta, który pojawi się również z Panią Celiną, przeprowadzi około 30 minutowy wykład o ziołach!

PROWADZĄCA: Celina Chacińska jest doradcą Żywienia Optymalnego – dyplom nr 292 podpisany przez dr Jana Kwaśniewskiego. Swoim doświadczeniem dzieli się z innymi: organizuje spotkania Optymalnych, szkolenia i konsultacje z zakresu prawidłowego stosowania Żywienia Optymalnego w Polanicy-Zdrój, turnusy, Zjazdy Optymalnych oraz prowadzi konferencje w Polsce i w całym świecie.

Rozumie potrzeby innych, gdyż sama przechodziła przez wiele niedomagań: niedowidzenie, bielactwo, nadciśnienie, miażdżyca, problemy hormonalne, odrastające guzy, torbiele, cysty, problemy jelitowe, bóle kręgosłupa, 7 operacji, przewlekłe zmęczenie oraz wiele innych dolegliwości. Dzięki zastosowaniu wiedzy doktora Kwaśniewskiego w 2011 roku uzdrowiła siebie w krótkim czasie.

Zaskakujące było dla niej to, że tak prosta metoda jak żywienie może być aż tak skuteczne. Gdy zastosujemy najprostsze z prostego organizm sam się zregeneruje i dojdzie do zdrowienia w myśl zasady „po pierwsze nie szkodzić”. Teraz, gdy odzyskała zdrowie nie potrafi milczeć, bo wie, że prawda jaką dał nam Mistrz Jan Kwaśniewski zmienia oblicze ziemi.

Cena: 200 PLN za wykład + 4 godzinną sesję w normobarii.
Kiedy: 15-19:00, 19.10.2019

Konieczna rezerwacja: +48 796 50 60 70 jeśli chcesz mieć pewność skorzystania z wydarzenia!
Zapraszamy przyjść 15 minut wcześniej!