TRENING ODDECHOWY Z MACIEJEM SZYSZKĄ, 15.05.2021

Zapraszamy do normobarii na TRENING ODDECHOWY, który poprowadzi dla nas Maciej Szyszka – dyplomowany instruktor samoobrony, trener Wing Tsun Kung Fu, wyspecjalizowany masażysta, zgłębiający tajniki technik oddechowych Wima Hofa.

Treningi zalecane dla każdego, szczególnie dla sportowców. Metoda składa się z szeregu ćwiczeń oraz kontroli oddechu, które pozwalają zrozumieć w czasie rzeczywistym, różnicę pomiędzy oddechem normalnym, instynktownym, którego używamy na co dzień, prawie zawsze hiperwentylując, a tym poprawnym oddechem, zgodnym z zasadami fizjologii i dostosowanym do warunków naszego zdrowia.

Zazwyczaj już od pierwszych godzin po zastosowaniu ćwiczeń zaczniesz odczuwać i zauważać korzyści jakie przynosi prawidłowy, anatomiczny oddech.

1️⃣. CZĘŚĆ – TEORIA:

  • Mechanizm oddechowy
  • Prawidłowe wzorce oddechowe
  • Problemy wynikające z błędnych nawyków
  • Kwasowość i zasadowość pH krwi
  • Fizjologiczne podstawy metody redukcji oddechowej
  • Postępowanie w przypadku astmy, bezdechu sennego, nieżyt nosa, stres, chrapanie

2️⃣. CZĘŚĆ – PRAKTYKA:

– wyznaczanie pauzy kontrolnej
– zapoznanie się z fundamentalnymi ćwiczeniami
– nauka ćwiczeń oddechowych
– praktyka ćwiczeń w parach

Odzyskaj zdrowie, energię, koncentrację, rozluźnienie, dobry sen, uważność, spokój, łagodny oddech, radość z uprawiania sportu! Uwolnij się od: astmy, kataru, alergii, migren, bezdechu sennego, nadciśnienia, chrapania, stresu.
Przyjdź na trening oddechowy do komory normobarycznej i uzyskaj szereg korzyści, który daje prawidłowy oddech oraz dotlenienie organizmu w atmosferze normobarii!

PROWADZĄCY:
Maciej Szyszka – od najmłodszych lat związany ze sportem. Równolegle z rozpoczęciem studiów na kierunku
fizjoterapii związał się ze sztukami walki i ta przygoda trwa do dnia dzisiejszego czyli 14 lat. Po 10 latach ciężkich treningów Wing Tsun Kung Fu został przyjęty jako prywatny uczeń chińskiego Mistrza sifu Kong Chi Keunga i mógł rozpocząć naukę pod jego okiem w Hong Kongu. Tam ma możliwość pogłębiania swojej wiedzy oraz trenowania z najlepszymi na świecie w tej dyscyplinie. Dyplomowany instruktor samoobrony, trener personalny. Wykorzystuje zdobytą wiedzę w zakresie fizjoterapii i na szkoleniach, aby jak najlepiej poprawiać wyniki sportowe swoich klientów.

CENA 350 PLN. Cena zawiera:
– trening oddechowy
– sesja w komorze normobarycznej (4:00)
Płatności można dokonać na miejscu, ale przedpłata gwarantuje miejsce.

ZAPISY: 733 188 888
Zapisy obowiązkowe. Ilość miejsc ograniczona.