Terapia BEMER

Lepsze krążenie. Lepsze zdrowie. Lepsze życie.

terapia mikrokrążenia bemer

Urządzenie do poprawy mikrokrążenia Bemer jest JEDNYM Z NIEWIELU urządzeń medycznych, które mamy w Normobarii AtmosferiQon przy ul. Lotniczej 11/13, Warszawa. BEMER to rozwinięcie terapii polem elektromagnetycznym – pulsujące pole elektromagnetyczne wykorzystywane jest jednak tylko do wprowadzenia do organizmu wyjątkowej, opatentowanej konfiguracji sygnałów BEMER. Sygnały te mogą z kolei pobudzać ruchy pompujące najmniejszych naczyń krwionośnych.

mikrokrążenie

Pod pojęciem „zdrowe serce” rozumiemy zdrowie całego układu krążenia. A zdrowy układ krążenia to dobrze odżywione i natlenione wszystkie tkanki i narządy. Każdy organ w naszym ciele potrzebuje do życia tlenu oraz składników odżywczych, a układ sercowo-naczyniowy dostarcza im to w skuteczny sposób dwadzieścia cztery godziny na dobę za pomocą MIKROKRĄŻENIA.

Przepływ krwi w obrębie naczyń krwionośnych o średnicach mniejszych niż 0,1 mm jest nazywany w medycynie mikrokrążeniem. Mikrokrążenie przejmuje zaopatrzenie wszystkich komórek w organizmie i usuwa produkty przemiany materii oraz substancje odpadowe. Do mikronaczyń należą tętniczki, naczynia włosowate oraz żyłki. Naczynia włosowate są naczyniami, w których dokonują się liczne procesy wymiany w naszym organizmie. Tworzą one strukturę sieciową, tak zwany układ kapilarny. Przez cienkie, półprzepuszczalne ściany naczyń w obszarze mikrokrążenia odbywa się wymiana gazu i substancji odżywczych pomiędzy krwią, a otaczającymi je komórkami.

Mikrokrążenie to:

  • 74% całego układu krwionośnego
  • 8000 litrów przepompowanej krwi dziennie
  • 100 000 km. drobnych naczyń krwionośnych gwarantujących odżywienie i oczyszczenie komórek organizmu
  • obszar, w którym zapoczątkowywana jest reakcja immunologiczna i inicjowane są procesy regeneracyjne

CENNIK:
Sesja (do 20 minut) – 20 zł

NASZE LOKALIZACJE

Zobacz gdzie jesteśmy i wybierz normobarię, która lokalizacyjnie Ci najbardziej odpowiada!