Terapia biorezonansem

oczyść organizm z toksyn

i doładuj się tlenem!

Oczyść organizm z toksyn, pasożytów i grzybów. Biorezonans pozwoli Ci uwolnić się od różnego rodzaju uciążliwych dolegliwości i to w sposób szybki, nieinwazyjny i bez skutków ubocznych. Używamy przodującej metody w biorezonansie zwanej F-SCAN.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty!

atmosfera sprzyjająca regeneracji

1500 hpa wyższe ciśnienie

Procesy regeneracji zachodzą o wiele szybciej w wyższym ciśnieniu, wtedy tkanki skuteczniej wykorzystują docierający do nich tlen. Ponadto, systematyczne przebywanie w podwyższonym ciśnieniu powoduje wzrost ilości komórek macierzystych

40% tlenu

Nawet do 100% więcej tlenu! Ilość tlenu w powietrzu normobarii skutkuje rozszerzaniem się oskrzeli i
doskonałym dotlenieniem Twojego organizmu.

1-2,5% dwutlenku węgla

Pełni on ważną rolę podczas transportu tlenu do komórek i krwiobiegu. Niedobór CO2 znacząco obniża skuteczność dotlenienia wszystkich komórek, dlatego tak ważne jest, aby dostarczyć organizmowi jego optymalną ilość.

0,5% gazowego wodoru

Zwiększona obecność wodoru w komorze hamuje procesy starzenia oraz wywołuje
regenerację nabłonków i produkcję kolagenu. Twoja skóra będzie młoda i piękna!

lepsze dotlenienie całego organizmu

Atmosfera wewnątrz komory to dla człowieka stan najbardziej sprzyjający zdrowiu i regeneracji: ciśnienie atmosferyczne wynosi tu około 1 500 hPa, skład powietrza wewnątrz komory to 40% tlenu, 1%-2,5% dwutlenku węgla oraz 0,5% wodoru, czyli aż do 10 000 razy więcej, niż poza komorą.

Tlen jest nam niezbędny do życia. Jest to jeden z podstawowych pierwiastków, bez którego nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Niestety powietrze, którym oddychamy, ma coraz więcej zanieczyszczeń przez co zawarty w nim tlen jest trudniej przyswajalny i ciężej go w pełni wykorzystać. W komorze w podwyższonym ciśnieniu podawany tlen wraz z odpowiednią mieszanką gazów ułatwia jego lepsze rozprowadzanie do wszystkich komórek organizmu.

W codziennych warunkach atmosferycznych, organizm ludzki pobiera maksymalnie 30% tlenu podczas procesu oddychania. Im wyższe ciśnienie, tym organizm skuteczniej wykorzystuje dochodzący do niego tlen.

Zapraszamy Cię do zapisów na sesje całonocne, które zaczynają się o 19:00 i trwają do 8-9:00 następnego dnia.