Zabieg na Platformie Schumanna

Platforma Schumann 3D Platte

Istota oddziaływania platformy

Dzięki zastosowaniu unikatowej kombinacji częstotliwości rezonansowej Schumanna 7,83 Hz oraz prawoskrętnych, trójwymiarowych i harmonijnych drgań, platforma oddziałuje na organizm wszechstronnie i wielokierunkowo. Likwiduje blokady i bolesne stany napięć mięśniowych oraz powięzi. Jest wyjątkowo skuteczną terapią przy wszelkich schorzeniach i bólach kręgosłupa. Reguluje układ krążenia, stymuluje układ nerwowy. Wzmacnia mięśnie i kości. Reguluje metabolizm. Poprawia kondycję psychiczną i fizyczną.

Terapia wibracyjna

Platforma Schumann 3D Platte emituje stymulujące i pobudzające bodźce, które wpływają korzystnie na funkcjonowanie poszczególnych narządów oraz całego naszego organizmu. Zabiegi na Platformie Schumann 3D Platte działają dobroczynnie zarówno na ciało jak i na umysł dzięki zastosowaniu unikatowej kombinacji: sinusoidalnych, prawoskrętnych, trójwymiarowych i harmonijnych drgań częstotliwości rezonansowej Schumanna wynoszącej 7,83 Hz.

Ćwiczenia na Platformie Schumann 3D Platte przywracają naszemu ciału naturalny rytm, dotyczy to mikrowibracji układu mięśniowego, pobudzenia układu krążenia, układu limfatycznego oraz tkanki łącznej. Następuje dokrwienie układu nerwowego. Zostają odblokowane kanały energetyczne i ciało odzyskuje sprawność. Dodatkowo odstresowuje i odpręża. Platforma Schumann 3D Platte delikatnie reguluje i uporządkowuje ułożenie ciała oraz kręgosłupa, a także nadaje ciału odpowiedni rytm. To nowoczesne urządzenie bazuje na biodynamicznym systemie przepływu energii (BDES), który odpowiada naturalnemu przebiegowi ruchu, bez używania substancji chemicznych.

Dodatkowo ćwiczenia na Platformie Schumanna mają upiększające właściwości: pobudzają pracę komórek, napinają i odżywiają skórę, redukują cellulit, kształtują sylwetkę. Regularnie stosowane ograniczają gromadzenie się nowych komórek tłuszczowych. Platforma Schumanna może być wykorzystywana w każdym wieku, nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych.

Zastosowanie platformy Schumanna

  • Działa przeciwbólowo, koryguje dysfunkcje kręgosłupa, aktywuje krążenie krwi i przemianę materii
  • Poprawia koordynację ruchową oraz podnosi miejscową sprawność fizyczną
  • Zwiększa siłę i podnosi wydajność mięśni, likwiduje bolesne napięcia mięśniowe i blokady oraz zlepy w tkance łącznej
  • Podnosi wytrzymałość i ogólną sprawność fizyczną
  • Wzmacnia układ mięśniowy, nerwowy oraz limfatyczny, podnosi odporność organizmu
  • Zmniejsza bóle pleców i stawów
  • Redukuje poziom stresu i problemy z zasypianiem
  • Zmniejsza wagę poprzez szybsze spalanie kalorii
  • Usuwa blokady i polepsza przepływ energii, zwiększa koncentrację i szybkość reakcji

Przeciwwskazania

Z zabiegu na platformie Schumanna powinny zrezygnować kobiety w ciąży, osoby z ciężkimi zakrzepami i obrażeniami ciała, pacjenci z silnym stanem zapalnym, po świeżych złamaniach, w stanie pooperacyjnym, z silnymi chorobami reumatycznymi, odklejaniem się siatkówki oka, ludzie z masą ciała powyżej 200 kg.

CENA:
Zabieg (30 minut) – 40 zł

Platforma znajduje się w pokoju VIP w normobarii przy ul. Lotniczej 11/13, Warszawa. W tej normobarii oferujemy Wam również masaże.

NASZE LOKALIZACJE

Zobacz gdzie jesteśmy i wybierz normobarię, która lokalizacyjnie Ci najbardziej odpowiada!