Zabiegi akupunktury

wielka moc małych igiełek

+ dotlenienie w normobarii

Zabieg akupunktury polega na nakłuwaniu ciała specjalnymi igłami w punktach znajdujących się na meridianach (liniach energetycznych). W ten sposób jestem w stanie wpłynać na przepływ energii chi w ciele i uruchomić u osób korzystającej z tej metody naturalne procesy zdrowienia – mówi Mateusz Gawlik, nasz akupunkturzysta.

Jest wiele form akupunktury, czyli zabiegi na zewnątrz wyglądają inaczej, różnie długo mogą trwać i mieć jeszcze inne odróżniające je cechy. W każdej z tych form akupunktury można osiągać pełne mistrzostwo, czyli osiągać powyżej 90% sukcesów leczniczych. U nas praktykowana jest odmiana akupunktury – północnokoreańska, której nazwa po koreańsku brzmi: Than dza, piong po, piong sa. Odmiana ta jest praktykowana od niepamiętnych czasów i przekazywana jest z mistrza na ucznia drogą nieprzerwanej przez wieki sukcesji.

atmosfera sprzyjająca regeneracji

1500 hpa wyższe ciśnienie

Procesy regeneracji zachodzą o wiele szybciej w wyższym ciśnieniu, wtedy tkanki skuteczniej wykorzystują docierający do nich tlen. Ponadto, systematyczne przebywanie w podwyższonym ciśnieniu powoduje wzrost ilości komórek macierzystych

40% tlenu

Nawet do 100% więcej tlenu! Ilość tlenu w powietrzu normobarii skutkuje rozszerzaniem się oskrzeli i
doskonałym dotlenieniem Twojego organizmu.

1-2,5% dwutlenku węgla

Pełni on ważną rolę podczas transportu tlenu do komórek i krwiobiegu. Niedobór CO2 znacząco obniża skuteczność dotlenienia wszystkich komórek, dlatego tak ważne jest, aby dostarczyć organizmowi jego optymalną ilość.

0,5% gazowego wodoru

Zwiększona obecność wodoru w komorze hamuje procesy starzenia oraz wywołuje
regenerację nabłonków i produkcję kolagenu. Twoja skóra będzie młoda i piękna!

na co akupunktura pomaga

W związku z licznymi zapytaniami – „na co AKUPUNKTURA pomaga?” należało by odpowiedzieć: NIE JEST TO TAK NAPRAWDE LECZENIE CHORÓB, CHOROBY WYCOFUJĄ SIĘ „JAKBY PRZY OKAZJI”.

Zabiegi AKUPUNKTURY usprawnia jedynie w organizmie zablokowane krążenie naszej życiowej energii zwanej przez Chińczyków energią CZI. To właśnie zablokowane krążenie energii CZI rodzi WSZELKIE CHOROBY I NAJRÓŻNIEJSZE DOLEGLIWOŚCI. Starożytni Chińczycy uważali, a potwierdza to już moja praktyka i moje osobiste doświadczenia, że gdy w organizmie energia CZI krąży bez blokad i przeszkód organizm jest w pełni zdrowy. Choroba pojawia się jako następstwo zaburzeń krążenia energii w pewnym obszarze ciała, narządzie lub organie.

Po przywróceniu właściwego lub choćby zbliżonego do właściwego krążenia CZI np. z udziałem AKUPUNKTURY lub innej skutecznej w tej materii metody leczniczej cierpiący organizm sam sobie daje radę z trapiącymi go dolegliwościami i w tedy efekt jest najczęściej bardziej lub mniej długotrwały.

Proces ten trwa różnie długo i generalnie jest tak, że im dłużej trwają jakieś dolegliwości, tym dłużej trwa dochodzenie do zdrowia i cofanie się zmian. Na szczęście są od tego dość częste odstępstwa, co jest również dla mnie za każdym razem mitym zaskoczeniem.

zastosowania

W związku z tym co powiedziałem, zabiegi akupunktury mają pozytywnie zdrowotny wpływ na większość chorób u ludzi. Jest jednak pewna grupa chorób, prowadzenia, których nie podejmuje się.

TERAZ WYMIENIĘ 7 GRUP CHORÓB, KTÓRE W SPOSÓB NIESPOTYKANY W INNYCH TECHNIKACH LECZENIA REAGUJĄ NIESPODZIEWANIE DOBRZE NA LECZENIE TĄ TECHNIKA:

  1. Zespoły bólowe kręgosłupa.
  2. Choroby serca z „wieńcówką” na czele.
  3. Choroby kobiece – nawet wieloletnie przypadki leczą się dość łatwo.
  4. Stany po urazach: zwichnięcia, złamania kości, otłuczenia ciała – im wcześniej tym lepsze efekty.
  5. Migreny i bóle głowy.
  6. Stany obniżonej odporności.
  7. OPARZENIA im wcześniej tym mniejsze blizny. Ból oparzeniowy ustępuje niemalże natychmiast.

KIEDY: poniedziałki 11-21:00
GDZIE:
komora normobaryczna ul. Lotnicza 11/13, Warszawa
KONTAKT:
+48 796 50 60 70

Zapraszamy do zapisów!
Masz pytania? Zadzwoń lub uzupełnij formularz na stronie Kontakt

lepsze dotlenienie całego organizmu

Atmosfera wewnątrz komory to dla człowieka stan najbardziej sprzyjający zdrowiu i regeneracji. Tlen jest nam niezbędny do życia. Jest to jeden z podstawowych pierwiastków, bez którego nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Niestety powietrze, którym oddychamy, ma coraz więcej zanieczyszczeń przez co zawarty w nim tlen jest trudniej przyswajalny i ciężej go w pełni wykorzystać. W komorze w podwyższonym ciśnieniu podawany tlen wraz z odpowiednią mieszanką gazów ułatwia jego lepsze rozprowadzanie do wszystkich komórek organizmu.

W codziennych warunkach atmosferycznych, organizm ludzki pobiera maksymalnie 30% tlenu podczas procesu oddychania. Im wyższe ciśnienie, tym organizm skuteczniej wykorzystuje dochodzący do niego tlen.

Zapraszamy Cię do zapisów na sesje całonocne, które zaczynają się o 19:00 i trwają do 8-9:00 następnego dnia.