Filtr AtmosferiQon REDOX

ZDROWIE ZACZYNA SIĘ OD WODY

WODA ŻYCIA, czyli tam gdzie ujemność oznacza zdrowie!

Jeżeli chcemy się chronić przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, powinniśmy pić wodę o wartości ORP podobnej do tej, która jest wewnątrz naszego organizmu. Dziś nie musimy jej już pozyskiwać z topniejących lodowców. Zwykłą woda kranowa zmieni swoje ORP na ujemne, jeżeli użyjemy filtra AtmosferiQon REDOX. To najbardziej naturalny i ekonomiczny sposób, by nadać naszej wodzie potencjał o wartości -400 mV.

Dbanie o zdrowie i przeciwdziałanie poważnym schorzeniom okazuje się niezwykle proste!

ujemne orp do -400 mV

ORP, czyli potencjał wody REDOX, oznacza potencjał oksydacyjno-redukcyjny wody. Ujemny potencjał REDOX oznacza wodę działającą przeciwutleniająco, czyli chroniącą nas przed działaniem wolnych rodników.

filtracja 7stopniowa

Taka woda dodaje energii, wspomaga metabolizm, reguluje gospodarkę hormonalną, przeciwdziała procesom starzenia i ułatwia usuwanie wolnych rodników z organizmu. 

strukturyzacja wody

Filtr posiada wkład strukturyzujący wodę (heksagonalna struktura wody). Ta właściwość struktury wody ma decydujący wpływ na transport tlenu, substancji odżywczych i minerałów do komórek organizmów żywych.

alkaliczne ph wody

Woda REDOX jest podwyższona do 9 pH. Jest to woda jonizowana o odczynie alkalicznym, zawierająca ujemne jony wodorotlenowe OH- oraz inne jony zasadowe. Jony te łatwo dzielą się elektronami, a ich obecność powoduje przepływ energii.

zdrowie w szklance wody

Wiele co mówi o czynnikach, które pomagają nam bronić się przed wolnymi rodnikami – to zdrowa dieta, sen i unikanie promieni słonecznych. Jednak właśnie woda jest kluczowa dla kondycji naszego organizmu i walki ze szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Wskaźnik ORP wewnątrz naszego ciała jest ujemny i wynosi około -400 mV. Tymczasem woda wodociągowa, woda butelkowana i napoje gazowane są źródłem wolnych rodników, ponieważ mają charakter utleniający. Ich ORP wynosi średnio +200 mV.

Oto kilka przykładów wartości ORP [mV] w naszych napojach: słodzony napój gazowany +350 mV; woda wodociągowa +250 mV; świeży sok winogronowy +150 mV; świeży sok jabłkowy +112 mV; kawa rozpuszczalna +70 mV; herbata czarna +65 mV; wino czerwone +36 mV.

zalety filtra atmosferiqon redox

Filtr AtmosferiQon REDOX doskonale oczyszcza wodę z zanieczyszczeń mechanicznych, organicznych i biologicznych (eliminuje większość bakterii i wirusów) oraz w następnym etapie zaopatruje ją w mikroelementy, ale najważniejsze – jonizuje wodę. Nasycenie minerałami odbywa się dzięki zastosowaniu wkładu mineralizującego na bazie pokruszonej skałki dolomitowej oraz specjalnemu wkładowi z glinką bioceramiczną. Jest ona wysoko nasycona jonami. To powoduje, że woda wytwarzana przez filtr  dodaje energii, wspomaga metabolizm i ułatwia usuwanie wolnych rodników z organizmu. Taka woda polepsza również krążenie, reguluje gospodarkę hormonalną i przeciwdziała procesom starzenia. Jest też bardzo smaczna.

Filtr AtmosferiQon REDOX standardowo jest montowany z wylewką zewnętrzną, a opcjonalnie może być zamontowany w baterii. Filtr na bieżąco filtruje wodę do osobnego zbiornika. Odrzut wody odbywa się do kanalizacji.

Dzięki zastosowaniu filtra AtmosferiQon REDOX uwalniamy się również od konieczności kupowania i dźwigania drogiej i niezdrowej wody butelkowanej.

zESTAW ZAWIERA:

 

 1. 7 wkładów filtrujących (nie wymagają podłączenia do prądu):
  • 1-2: wkład polipropylenowy sznurkowy – dokładnie oczyszcza wodę z zanieczyszczeń mechanicznych do 5 mikronów;
  • 3: wkład z węglem aktywnym – zawiera złoże węgla aktywowanego pozyskanego z łupin orzechów kokosowych. Znakomicie usuwa z wody wszelkie zanieczyszczenia organiczne oraz chlor;
  • 4: membrana osmotyczna 75 GPD – materiał membrany jest półprzepuszczalny. Stanowi barierę dla zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych oraz rozpuszczonych w wodzie ciał stałych, metali ciężkich i pierwiastków radioaktywnych toksycznych i rakotwórczych związków chemicznych.
  • 5: wkład strukturyzujący wodę – zapewnia stabilną wewnętrzną strukturę wody i pozytywnie zmienia jej właściwości mikrobiologiczne i fizyczne.
  • 6: wkład naturalnie mineralizujący – wzbogaca oczyszczoną wodę w pierwiastki niezbędne dla organizmu człowieka, takie jak: wapń, magnez, sód i potas.
  • 7: wkład REDOX – redukuje potencjał utlenialności wody REDOX do -400mV i podnosi zasadowość wody pH do 9. Taka woda wspiera antynowotworowy tryb życia, chroni komórki ciała przed starzeniem i zmianami.

2. Dodatkowy zbiornik Fresh Water Tank – do magazynowania wody w celu poprawienia wydolności urządzenia.
3. Zestaw przewodów do podłączenia.
4. Wylewka/kran.

instalacja filtra

Filtr produkowany jest w Polsce. Wszystkie zastosowane elementy z tworzywa sztucznego posiadają atesty higieniczne Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH.

Filtr AtmosferiQon REDOX objęty jest gwarancją 24 miesięczną. Warunkiem gwarancji jest regularny serwis co około 6 miesięcy. Serwisowanie filtrów odbywa się u nas: Normobaria AtmosferiQon, ul. Lotnicza 11/13, 04-192 Warszawa.

Instalację filtra wykonuje nasz monter. Cena montażu standardowego: 300 PLN.

Służymy także na bieżąco pełnym wsparciem telefonicznym. Współpracujemy z wieloletnimi praktykami w zakresie uzdatniania wody. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej konsultacji pod numerem: +48 796 50 60 70.