WYKŁAD EDUKACYJNY O NIETOLERANCJACH POKARMOWYCH | 27.11.2022

WYKLAD-O-NIETOLERANCJACH-POKARMOWYCH-Normobaria-AtmosferiQon-Warszawa

To co dla jednego jest pożywieniem, jest trucizną dla drugiego. Nietolerancje pokarmowe IgG-zależne jako przyczyna stanu zapalnego organizmu.

Zapraszamy w niedzielę 27 listopada o 17:00 wszystkich, którzy chcą połączyć prozdrowotny wpływ Normobarii AtmosferiQon (ul. Lotnicza 11/13, Warszawa Praga Południe) i wiedzę o tym, jak diagnozować oraz leczyć nietolerancję pokarmową. Wstęp na spotkanie jest dla Was bezpłatny.

W trakcie sesji tlenowej porozmawiamy o:

  • zasadach prawidłowego odżywiania,
  • czym jest nietolerancja pokarmowa IgG-zależna i czym różni się od alergii pokarmowej,
  • jakie mogą być objawy i przewlekłe zaburzenia organizmu, które do tej pory nie były związane przyczynowo ze stosowaną dietą,
  • jak diagnozować nietolerancję pokarmową i kto powinien wykonać badanie,
  • jak leczyć nietolerancję pokarmową.

Wykład poprowadzi dla nas:

Hanna Domańska – Mgr Żywienia i dietetyk w Cambridge Diagnostcs Polska Sp. z o.o., specjalizujący się w leczeniu nietolerancji pokarmowych.

GDZIE:
Normobaria AtmosferiQon, ul. Lotnicza 11/13, Warszawa Praga Południe.

KIEDY:
17-19:00, 27 listopada 2022 roku.

CENA:
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Opłata za pobyt w normobarii to: osoba dorosła – 90 zł, Junior/Senior – 70 zł. Można także wykorzystać sesję z karnetu.

REZERWACJA UDZIAŁU:
tel.: +48 796 50 60 70
e-mail: biuro@atmosferiqon.pl

Normobaria AtmosferiQon to innowacyjna metoda stymulacji organizmu. Normobaria AtmosferiQon to podwyższone ciśnienie do 1500 hPa i taki skład gazowy atmosfery, który jest najbardziej optymalny, a nawet zdrowotny dla wszystkich żywych organizmów. By skorzystać nie trzeba cofać się o miliardy lat, a skręcić w ulicę Lotniczą 11/13 do AtmosferiQon i przenieść się w epokę zdrowia i urody.