WYKŁAD EDUKACYJNY „WYPROSTUJ SIĘ I UZDRÓW” ORAZ ĆWICZENIA | 2.06.2024

jak poprawić postawę - wyklad i cwiczenia - Jakub Kuźma -Normobaria AtmosferiQon Warszawa

Zapraszamy Was serdecznie w niedzielę 2 czerwca o 17:00 do Normobarii AtmosferiQon na wykład edukacyjny „Wyprostuj się i uzdrów”. Porozmawiamy o tym, jak zmienić postawę by odzyskać zdrowie i utrzymać sprawność na wiele lat. Będą pokazy oraz ćwiczenia.

CO TO GEOMETRIA TKANKOWA:

Geometria Tkankowa – technika ta jest nazywana „Operacja bez cięcia”. Operacja bez cięcia to forma zabiegu łączonego, wykorzystująca funkcjonalną geometrię tkankową z wykorzystaniem regeneratorów tkankowych, zmiękczającymi tkankę i wspomagającymi regeneracje po zabiegu.

Połączony efekt jednej iniekcji i serii 4-7 zabiegów w ciągu 14 dni pozwala uzyskać efekt porównywalny z operacją plastyczną w kontekście modelowania szczęki nosa i rysów twarzy bez bólu gojenia blizn i długiej rekonwalescencji. Podobny zabieg można wykonać na każdej innej części ciała w celu zmniejszenia bólu ułatwienia zabiegu oraz zwiększenia ogólnych efektów zabiegu.

PROWADZĄCY O SOBIE:

Rozpocząłem swoją edukację w obszarze pracy z ludźmi zaraz po ukończeniu szkoły średniej, kształcąc się w Policealnym Studium Medycznym oraz na Puławskiej Szkole Wyższej. Podczas nauki zdobyłem wiedzę z zakresu terapii zajęciowej oraz fizjoterapii. Moje doświadczenie w pracy z pacjentami na różnych etapach rehabilitacji w różnorodnych placówkach skłoniło mnie do kontynuowania nauki na Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie podjąłem później również studia doktoranckie w tej samej dziedzinie.
W trakcie mojej pracy doktorskiej zainteresowałem się medycyną chińską i podjąłem badania nad integracją jej z zachodnią fizjoterapią. Moje badania posłużyły jako podstawa dla stworzenia teorii ciśnieniowej tkanek oraz funkcjonalnej geometrii tkankowej, co stanowi praktyczne rozwiniecie mojej pracy naukowej.

W międzyczasie uczestniczyłem w różnych kursach z zakresu medycyny chińskiej i akupunktury, które odbywały się w Krakowie, gdzie pogłębiłem swoją wiedzę na temat kultury, filozofii Wschodu oraz praktycznego zastosowania medycyny chińskiej. Widząc pewne braki w istniejących metodach terapeutycznych, postanowiłem opracować własną technikę, która byłaby skuteczna szybka i wykorzystywała to co najlepsze z medycyny Wschodu i Zachodu

HARMONOGRAM WYKŁADU:

 • TEORIA:
  • Geometria Tkankowa jako praktyczne rozwinięcie teorii ciśnieniowej tkanek.
  • Teoria Ciśnieniowa. W jaki sposób ciśnienie zarządza funkcjami naszego organizmu.
 • ĆWICZENIA:
  • Pokazy praktyczne zmiany geometrii ciała.
  • Ćwiczenia obciążeniowe kształtujące i wzmacniające naszą postawę.

PROWADZĄCY:

Jakub Kuźma, fizjoterapeuta z wykształcenia, twórca techniki geometrii funkcjonalnej, która jest połączeniem wiedzy Wschodu i Zachodu i pozwala na modelowanie tkanek, usprawnianie procesów organizmu jak i aktywizacji jego zdolności samoleczenia. Autor teorii ciśnieniowej tkanek.
Po studiach AWF w Warszawie studiował akupunkturę i TCM w Krakowie na kursach Marka Kalmusa prowadzonych przez nauczycieli z Europy, Azji i Ameryki.

KORZYŚCI, KTÓRE DAJE TERAPIA TLENOWA W KOMORZE NORMOBARYCZNEJ:

 • dużo szybsza regeneracja po kontuzjach, operacjach i urazach dzięki zwiększeniu absorbcji tlenu w komórkach organizmu
 • poprawa kondycji i wydolności – zalecana dla sportowców i wyczynowców oraz dla osób, które tylko zaczynają swoją historię ze sportem
 • lepszy sen
 • poprawa stanu psychicznego i samopoczucia
 • szybsza regeneracja nabłonków i produkcja kolagenu
 • wzmocnienie układ nerwowy, układ krążenia, układ hormonalny
 • wzmocnienie odporności.

100% naszych Klientów potwierdza skuteczność normobarii.

KIEDY: 17-19:00, niedziela, 2.06.2024 roku.
GDZIE: ul. Lotnicza 11/13, Warszawa Praga Południe.

OPŁATA: wejściówką jest wniesienie dwóch opłat:

 • opłata za wykład i ćwiczenia – 20 zł,
 • do tego należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze normobarycznej: osoba dorosła – 90 zł, Junior/Senior – 70 zł. Można również wykorzystać sesję z karnetu.

KONTAKT DO NAS:
tel.: +48 796 50 60 70
e-mail: biuro@atmosferiqon.pl