WYKŁAD O KORZYŚCIACH JONIZACJI, JACEK WIKARSKI | 07.10.2023

jonizacja jacek wikarski normobaria warszawa 7.10.2023

Kochani, zapraszamy Was w sobotę 7.10.2023 do Normobarii AtmosferiQon na BEZPŁATNY wykład edukacyjny o korzyściach jakie daje jonizacja powietrza, który poprowadzi dla nas Jacek Wikarski.

W trakcie wykładu dowiecie się jak zastosować sprawdzone rozwiązania prowadzące do aktywacji procesów zdrowienia. Wszystko to poprzez zdobycie pełni zdolności kompensacyjnych organizmu. Pamiętajmy, iż „choroba jest najwyższym rangą Nauczycielem, lecz nikt nie chce być jej Uczniem”.

Wykład o prawdziwie rewolucyjnej technologii polaryzacji jonowej, czyli ładowaniu powietrza wyrównującymi jonami ujemnymi. Najnowsze badania naukowe pokazały bardzo pozytywny, leczniczy i równoważący wpływ jonów o naturalnej polaryzacji na zdrowie człowieka.

O tym jak działają jony ujemne i o korzyściach jonizacji dla naszego organizmu opowie Jacek Wikarski, doktor TCM, praktykujący naturopata, specjalista w dziedzinie biorezonansu i tradycyjnej medycyny chińskiej, w tym kilku jej gałęzi: akupunktury, ziołolecznictwa i dietetyki. 

CENA:
Wykład o jonizacji oferujemy Wam za darmo.
Sesja tlenowa w komorze normobarycznej (2 godziny): osoba dorosła – 90 PLN, Junior/Senior – 70 PLN.

KIEDY: 13-15:00, sobota 7 października 2023 roku

GDZIE: komora normobaryczna przy ul. Lotnicza 11/13, Warszawa

KONTAKT DO NAS:
tel.: +48 796 50 60 70
e-mail: biuro@atmosferiqon.pl