ZIMNE STOPY I DŁONIE A DOTLENIENIE ORGANIZMU | NORMOBARIA ATMOSFERIQON

Zimne stopy i dłonie jakie powody - dotlenienie, Normobaria AtmosferiQon, Warszawa

Nasz organizm potrzebuje tlenu. To oczywiste. Niestety, może się okazać, że w naszym organizmie jest go za mało. Niedobór tlenu prowadzi do poważnych problemów, które w znacznym stopniu zaburzają nasze życie codzienne.

PROMOCJE W NORMOBARII:

  • Karnety na 10 sesji tlenowych (2h) – 500 zł. Oferta obowiązuje w dniach 5-12 października 2022 r.
  • W dniu Twoich urodzin sesja tlenowa GRATIS. Oferta ważna do odwołania.
  • Dla dzieci do 6 r.ż. i dzieci z chorobami autoimmunologicznymi oferujemy sesje za darmo. Zawsze.

Ból głowy, nadmierna senność, ogólne osłabienie, zaburzenia świadomości, czy zaburzenia widzenia to tylko część dolegliwości, które odczuwamy przy niedotlenieniu. Prowadzi ono też do zawrotów głowy, złego samopoczucia czy… uczucia zimna. Na tym temacie dzisiaj się skupimy.

Brak odpowiedniego dostępu tlenu ma ujemny wpływ na wiele tkanek i narządów. Może ograniczać przepływ krwi, a słabe krążenie to poważny kłopot. Towarzyszy mu uczucie zimna, przede wszystkim w okolicach dłoni i stóp, które są bardzo ukrwione. Szczególnie zimą jest to niebezpieczne, ponieważ nasz organizm jest najbardziej narażony na utratę ciepła.

Sposoby na dotlenienie organizmu mogą być różne. Zazwyczaj ta przypadłość nie wymaga interwencji lekarskiej. Oprócz spacerów na świeżym powietrzu, należy pamiętać o odpowiednim nawadnianiu, czy ćwiczeniach fizycznych. Zimą, kiedy część z nas wykonuje pracę zdalną ciężko jest znaleźć czas na długie spacery czy treningi. Wietrzenie okna przy niskich temperaturach również jest słabym pomysłem. Klimatyzacja, owszem, obniży temperaturę we wnętrzu mieszkania, ale nie zastąpi świeżego powietrza. Z tego powodu wiele osób decyduje się na korzystanie z wizyt w komorach normobarycznych.

CZYM JEST KOMORA NORMOBARYCZNA I JAKIE DAJE KORZYŚCI:

Normobaria to przełomowa metoda stymulacji organizmu polegająca na przebywaniu w atmosferze o podwyższonym ciśnieniu (1500 hPa) przy zoptymalizowaniu zawartości tlenu (do 40%) i dwutlenku węgla (do 2%) oraz w obecności najdoskonalszego znanego przeciwutleniacza – wodoru cząsteczkowego (0,5%).
W komorze normobarycznej:

  • przywrócisz zdrowie,
  • a tym samym zadbasz o jakość życia,
  • uzyskasz więcej energii oraz wzrost wydajności fizycznej i umysłowej,
  • pozbędziesz się schorzeń.

Normobaria czynna dla Was codziennie, 7 dni w tygodniu, w godzinach 9:00-21:00. Jest możliwość wykupienia pakietów.

100% naszych Klientów potwierdza skuteczność terapii w Normobarii AtmosferiQon.