JAN POKRYWKA W NORMOBARII, 18.07.2021

Zapraszamy na spotkanie z Janem Pokrywką, Twórcą normobarii i wspaniałym lekarzem z ponad 30-letnim stażem w leczeniu akupunkturą i dietoterapią.

Do procesu leczenia podchodzę możliwie kompleksowo – mówi Jan Pokrywka. Specjalnie nie interesują mnie choroby, z którymi przychodzi pacjent — zawsze najbardziej interesuje mnie znalezienie (a przede wszystkim zrealizowanie) drogi, która ma konkretnego chorego — z obecnego, często opłakanego stanu, doprowadzić do zdrowia, albo przynajmniej do wyraźnej poprawy jego stanu.

Każdemu z nas — lekarzy — zdarza się bywać kiepskim, dobrym, jak również bardzo dobrym lekarzem. Sęk w tym, aby tym ostatnim bywać jak najczęściej. Dzięki akupunkturze oraz naturalnym starożytnym technikom, które stosuję w swojej praktyce, mam to szczęście często uwalniać swoich chorych od tych bardzo dobrych, jak również i od tych kiepskich, marnie działających leków. Staram się nigdy nie wybierać mniejszego zła, lecz wybierać większe dobro.

Zapraszamy! Dowiemy się, że cuda, które wykonuje lek. Jan Pokrywka to medyczne fakty i wiedza z zakresu naturopatii oraz poznamy sposoby zdrowego lepszego życia. Przyjdź, zarezerwuj miejsce, ilość miejsc ograniczona.

KIEDY: niedziela, 18 lipca 2021
GDZIE:
13:00 – Lotnicza 11/13, Warszawa
17:00 – Bakalarska 11, Warszawa


CENA biletu: 50 PLN + koszt sesji normobarycznej wg aktualnego cennika
ZAPISY: 796 50 60 70