WYKŁAD Z JANEM POKRYWKĄ | 04.06.2023

wykład z Janem Pokrywką - Normobaria AtmosferiQon Warszawa

Kochani, zapraszamy Was na spotkanie z Janem Pokrywką, twórcą normobarii i wspaniałym lekarzem z ponad 30-letnim stażem w leczeniu akupunkturą i dietoterapią.

Do procesu leczenia podchodzę możliwie kompleksowo – mówi Jan Pokrywka. Specjalnie nie interesują mnie choroby, z którymi przychodzi Pacjent — zawsze najbardziej interesuje mnie znalezienie (a przede wszystkim zrealizowanie) drogi, która ma konkretnego chorego — z obecnego, często opłakanego stanu, doprowadzić do zdrowia, albo przynajmniej do wyraźnej poprawy jego stanu.

Każdemu z nas — lekarzy — zdarza się bywać kiepskim, dobrym, jak również bardzo dobrym lekarzem. Sęk w tym, aby tym ostatnim bywać jak najczęściej. Dzięki akupunkturze oraz naturalnym starożytnym technikom, które stosuję w swojej praktyce, mam to szczęście często uwalniać swoich chorych od tych bardzo dobrych, jak również i od tych kiepskich, marnie działających leków. Staram się nigdy nie wybierać mniejszego zła, lecz wybierać większe dobro.

Zapraszamy! Poznaj założyciela Akademii Długowieczności, twórcę komory normobarycznej i koncepcji Czterech Filarów oraz zadaj mu osobiście wszystkie pytania. Liczba miejsc ograniczona.

KIEDY: niedziela, 4 czerwca 2023 roku
GDZIE:
13-15:00 – normobaria ul. Lotnicza 11/13, Warszawa
17-19:00 – normobaria ul. Modlińska 184, Warszawa

OPŁATA: 180 PLN. Opłata zawiera: wykład lek. Jana Pokrywki, sesję tlenową w normobarii (2h). Opłata dla osób, które chcą wykorzystać sesję z karnetu, to 100 zł.

ZAPISY: 796 50 60 70